FESTINA ALWAYS FIT - Festina

Přejít na obsah
FESTINA ALWAYS FIT s GÉRARDEM BUTLEREM
Po úspěchu předchozí kampaně značky „TIME TO LIVE“ je Festina zpět se slavným skotským hercem, který je tváří nové mezinárodní kampaně značky.
Kampaň  „FESTINA ALWAYS FITS“ byla představena v březnu 2019 v Lisabonu při příležitosti druhého ročníku veletrhu Festina Group Trade Show, v kultovním hotelu Four Seasons Ritz.

Skupina Festina potvrdila partnerství se současným ambasadorem značky Festina, Gerardem Butlerem a obnovila s ním spolupráci na další tři roky. Nová kampaň navazuje na úspěch předchozí kampaně značky natočené v Hollywoodu, ve které skotský herec sdílel své životní vášně. Butlerův mezinárodní profil, jeho talent a profesionální přístup dělají z tohoto skvělého herce dokonalého kandidáta pro ztělesnění hodnot hodinek značky Festina.
Nová kampaň „FESTINA ALWAYS FITS“ představuje Gerarda Butlera v jeho svůdné a spontánní podobě, plné kouzla a charismatu. Třídílná kampaň sjednocená jemnou společnou nití vyzdvihuje všestrannost hodinek Festina a jejich slavného ambasadora i to, jak dokonale jsou tyto hodinky přizpůsobitelné jakémukoliv stavu nebo nevšednosti, aniž by ztrácely na svém charakteristickém stylu nebo eleganci. Značka ukazuje herce v různých situacích, z nichž v každé mu představuje svůj neobyčejný smysl pro humor a ironii.

Natáčení probíhalo v uvolněné atmosféře mnoha malebných lokalit včetně symbolického domu La Ricarda, příkladu racionalistické architektury, nacházející se pár metrů od Středozemního moře pod taktovkou režiséra Alberta Urie, režiséra který dohlížel na natáčení dalších reklamních kampaní, na této produkci se také podílel Marcel Hartmann jako fotograf reklamní kampaně. Z hvězd, které prošly jeho objektivem, jmenujme například Kate Winslet a Monicu Belucci. Hartmann je také fotografem filmového festivalu v Cannes. Na projektu se také významně podílela vizážistka a dvojnásobná vítězka ceny Emmy - Allyson Carey.
Gerard Butler - Time to Live
Jak vznikalo video "WEAR A WATCH" natočené v rámci kampaně FESTINA ALWAYS FIT.
© 2023 | Janeba Time, s.r.o.
Návrat na obsah