Festina Chrono Bike Connected

Přejít na obsah
SEZNAMTE SE S KOLEKCÍ FESTINA CONNECTED
Festina představuje novou kolekci Chrono Bike Connected. Tato kolekce kombinuje inovace a klasickou eleganci kolekce Chrono Bike.
Vychutnejte si výhody propojení smartphonu a těchto výjimečných hodinek. Stáhněte si aplikaci pro Váš smartphone, zapněte bluetooth a určování polohy a pusťte se do prvního nastavení Vašich nových hodinek Festina Chrono Bike Connected.

20646/1
F20646/1
20647/1
F20647/1
20648/1
F20648/1
20548/1
F20548/1
20547/1
F20547/1
20545/1
F20545/1
20549/1
F20549/1
Věrní estetice nadčasových modelů Chrono Bike s impozantním pouzdrem a sportovním vzhledem nabízejí modely kolekce CONNECTED řadu inteligentních funkcí, které vám umožní větší nezávislost na vašem smartphonu během tréninku, ale i v běžném životě.

Jednou z velkých výhod Festina Connected jsou filtrovaná upozornění, které si snadno můžete nastavit prostřednictvím aplikace ve vašem smartphonu. Vyberte si pouze ta oznámení, která jsou pro vás důležitá namísto neustálého vyrušování mnoha notifikacemi všeho druhu. Hodinky pak vibrují pouze tehdy, kdy je to pro skutečně důležité.

Můžete filtrovat zprávy, hovory a oznámení z oblíbených sociálních sítí. Používání Festina Chrono Bike Connected je skutečně rychlé, například stlačením korunky ručky automaticky zobrazí datum a čas ve druhém časovém pásmu. Kromě toho můžete ovládat hudbu ve svém smartphonu, pořizovat fotografie, aniž byste se dotkli smartphonu, ukládat zeměpisnou polohu nebo vyhledávat mobilní telefon, rozsvěcet světla v místnosti nebo otevírat bránu domu.

Součástí kolekce Festina Chrono Bike Connected jsou 4 originální modely, které kombinují černý nebo modrý povrch ušlechtilé oceli ošetřený pomocí technologie IP s detaily ze zlata nebo z růžového zlata. Díky otočné lunetě a luminiscenčním indexům jsou tyto hodinky ideální nejen pro sport, ale i pro každodenní používání. Kaučukový řemínek s maskáčovým vzorem je stylovým detailem a je součástí balení každých hodinek. Díky tomu je kolekce Chrono Bike Connected ještě více flexibilní pro každou změnu outfitu.

FUNKCE


Začněte se hýbat
Běžte si zaběhat

Ztracené hodinky
Konec dlouhému hledání

Tichý alarm
Probuďte se jemným upozorněním

Filtrovaná oznámení
Nezmeškejte to, na čem vám záleží


Odmítnout hovor
Odmítněte stisknutím tlačítka

Automatické časové pásmo
Vždy budete přesný


Datum
Vždy aktuální

Další časové pásmo
Synchronizováno se světem

Timer
Včasné připomenutí

Stopky
Ke startu připravit, start ...


Denní limit
Každý krok se počítá

Venkovní teplota
Buďte v obraze s počasím


Pamatujte si toto místo
Byl jsi tady

Dálkové ovládání foťáku
Pro dokonalý obraz

Najít telefon
Už jej nikdy neztratíš

Ovládání hudby
Ovladejte svůj hudební přehrávač


IFTTT
Nastavte si své vlastní akce potřeb

Doprovoď mne domů
Mějte pocit bezpečí 24/7
SPECIFIKACE

  • Průměr pouzdra: 45,50 mm
  • Safírové sklíčko
  • Luminiscenční ručky
  • Ušlechtilá ocel 316 l
  • Ušlechtilá ocel / PVD
  • Vodotěsnost 10 ATM / 100 m


Ve své aplikaci Festina Connected můžete měnit nastavení hodinek tak, jak právě chcete, takže funkce hodinek vždy přesně odrážejí vaše potřeby a pomáhají vám lépe se soustředit na to, co je pro vás skutečně důležité.


JAK PROPOJIT VAŠE HODINKY
Jak propojit vaše nové Festina Chrono Bike Connected s vaším smartphonem.
UNBOXING
Festina Chrono BIke Connected Unboxing
© 2021 | Janeba Time, s.r.o.
Návrat na obsah